Zdawaj egzaminy z Pygmalionem

na Saskiej Kępie

Egzamin ósmoklasisty, matura, Cambridge English - z nami nie będziesz mieć najmniejszego problemu, aby dostać się na wymarzoną uczelnię lub uzyskać prestiżowy certyfikat. Wybierając nasz kurs, zwiększasz swoje szanse na wysoki wynik na egzaminie.

Z nami zdasz każdy egzamin - Pygmalion - Saska Kępa

Matura lub egzamin ósmoklasisty

Lekcje w zwykłej szkole to czasami za mało, aby osiągnąć znakomity wynik na maturze lub egzaminie ósmoklasisty. Szczególnie jeśli chcesz dostać się do renomowanej uczelni lub szkoły średniej. Przychodząc na nasz kurs nie tylko utrwalisz dotychczasową wiedzę, ale wskoczysz też na jeszcze wyższy poziom językowy.

 • Zadania

  Zaczniesz od analizy zadań, które najczęściej występują na egzaminie. Dzięki temu szybko oswoisz się z jego formułą. Dokładnie wyselekcjonowany materiał będziesz następnie utrwalać przez cały kurs podczas ćwiczeń z naszymi lektorami.

 • Słownictwo

  Znajomość słownictwa to oczywiście podstawa sukcesu na egzaminie, dlatego nasze kursy zostały zbudowane w oparciu o wiele bloków tematycznych takich jak np. dom, rodzina, sport, zdrowie czy środowisko.

 • Gramatyka

  Po ukończeniu kursu na Saskiej Kępie wszystkie najważniejsze struktury gramatyczne będziesz mieć w mały palcu. To ważne, ponieważ znajomość gramatyki zapewnia zwykle najwięcej punktów na egzaminie.

 • Egzamin próbny

  Od lat organizujemy egzaminy próbne dla naszych uczniów. Dzięki temu sprawdzisz, jak jesteś przygotowany oraz jak radzisz sobie z presją upływającego czasu.

Jaki egzamin masz przed sobą?

Egzamin ósmoklasisty
Matura

Egzaminy Cambridge English

Do prestiżowych egzaminów Cambridge przygotowujemy dzieci, młodzież i dorosłych. Pomożemy Ci uzyskać certyfikat, który nie tylko potwierdza znajomość języka zgodnie ze skalą poziomów Rady Europy, ale jest też honorowany na całym świecie.

Na Saskiej Kępie dzieci przygotowujemy do egzaminów

Egzaminy YLE dla dzieci

 • Pre-A1 Starters

  - egzamin na pierwszym poziomie zaawansowania przeznaczony dla dzieci w wieku 7-11 lat. Uczniowie podchodzący do niego, zwykle mają za sobą dwa lata nauki angielskiego i używają około 300 słów.

 • A1 Movers

  - egzamin na drugim poziomie zaawansowania skierowany do dzieci w wieku 8-12 lat. Nasi kursanci mają już zazwyczaj za sobą trzy lata nauki angielskiego i znają około 600 słów.

 • A2 Flyers

  - egzamin już na trzecim poziomie zaawansowania będący propozycją dla uczniów w wieku 9-12 lat, którzy uczą się angielskiego co najmniej pięć lat. Dziecko powinno znać już wtedy około 1000 słów.

Na Bródnie młodzież i dorosłych przygotowujemy do egzaminów

Egzaminy dla młodzieży i dorosłych

 • A2 Key

  - możesz podejść do tego egzaminu po 5-6 latach nauki w Pygmalionie. Znasz już angielski na poziomie komunikatywnym, potrafisz brać udział w prostej rozmowie na znany Ci temat, sporządzasz krótkie notatki i radzisz sobie w podstawowych sytuacjach towarzyskich.

 • B1 Preliminary

  - ten egzamin jest dla Ciebie, jeśli masz za sobą 7-8 lat nauki. Masz już więc solidne umiejętności: znasz podstawy angielskiego, rozumiesz krótkie teksty i nieskomplikowane nagrania, wyrażasz opinie w mowie i piśmie, potrafisz komunikować się w codziennych sytuacjach życiowych.

 • B2 First

  - egzamin, na który jesteś gotowy po 9-10 latach nauki angielskiego w naszej szkole. Powyższy certyfikat potwierdza, że wyrażasz swoją opinię prezentując zróżnicowane argumenty, śledzisz bieżące wiadomości, prowadzisz prezentacje czy bierzesz udział w programach wymiany międzynarodowej.

 • C1 Advanced

  - nasi kursanci podchodzą do tego egzaminu po 11-12 latach nauki. Certyfikat pozwala Ci studiować za granicą i pracować w środowisku angielskojęzycznym, ponieważ potrafisz komunikować się na zaawansowanym poziomie językowym, bierzesz udział w konferencjach, spotkaniach biznesowych i seminariach akademickich w języku angielskim, piszesz eseje i czytasz artykuły poruszające tematy eksperckie.

 • C2 Proficiency

  - certyfikat potwierdzający znajomość angielskiego na poziomie zbliżonym do poziomu rodzimych użytkowników języka. Egzamin skierowany jest więc do uczniów, którzy mają za sobą 13-15 lat nauki. Pozytywne zdanie egzaminu C2 Proficiency potwierdza, że możesz m.in.: wybrać się na studia podyplomowe czy doktoranckie, prowadzić negocjacje biznesowe na poziomie menedżerskim i brać udział w rozmowach wymagających użycia języka na poziomie abstrakcyjnym, emocjonalnym.

 • Zacznij przygotowania!

  Zapisz się

Dodatkowe informacje o egzaminach, można znaleźć na stronie: www.cambridgeenglish.org

Bródno