Twój kurs językowy na
Saskiej Kępie

Pygmalion

Pygmalion - oddział Saska Kępa

Cześć!

Pygmalion to najstarsza szkoła językowa na Saskiej Kępie i jedna z najstarszych w Warszawie. Jesteśmy w Twojej okolicy od 1990 r., a więc uczymy już kolejne pokolenie mieszkańców. Tradycja jest dla nas ważna, ale nie zapominamy też o nowoczesności - kształcimy według najnowszych metod, których celem są praktyczne umiejętności, a nie uczenie się na pamięć gramatyki. Nie szukaj więc daleko i ucz się z nami na Saskiej Kępie.

Dyrektor placówki - Anna Potworowska-Płuciennik

Anna Potworowska-Płuciennik

dyrektor szkoły Pygmalion na Saskiej Kępie

To który kurs językowy wybierasz?

Zapraszamy Cię na kursy angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego i rosyjskiego. Uczymy wszystkie grupy wiekowe, dlatego wielu uczniów chodzi do Pygmaliona przez cały okres swojej edukacji. Kto wie, może Ty też zostaniesz z nami na dłużej?

Twoje konkretne korzyści

 • Bezpłatny start „na próbę”

  Możesz za darmo wziąć udział w trzech pierwszych lekcjach, jeśli te odbywają się dwa razy w tygodniu, lub w dwóch pierwszych, jeśli są prowadzone raz w tygodniu.

 • Praca z najmłodszymi

  Twoje dziecko może uczęszczać na zajęcia już od 3. roku życia. Przygodę z językiem zacznie od bajek, gier i zabaw ruchowych.

 • Indukcyjne podejście do gramatyki

  Nie musisz uczyć się na pamięć suchych reguł. Najpierw wyjdziesz od przykładów i dopiero one zilustrują Ci zasady językowe.

 • Elastyczne podejście

  Możesz wybrać wygodną dla siebie formę nauki: lekcje grupowe, indywidualnie lub półindywidualne.

 • Łatwiejsze egzaminy

  Możesz wybrać nie tylko klasyczny kurs, ale też przygotować się specjalnie pod kątem egzaminu ósmoklasisty lub matury.

 • Angażujące e-lekcje

  Twoi lektorzy są przeszkoleni do lekcji online. Masz też dostęp do platformy z nagraniami, jeśli chcesz coś powtórzyć lub ominęły Cię zajęcia.

Sprawdź newsy z Pygmaliona

nauka, motywacja, wydarzenia

– po sąsiedzku

Aktualności z Saskiej Kępy

Brak aktualności

Bródno