Żaden egzamin nie jest straszny

na Białołęce

Przed Tobą egzamin ósmoklasisty lub matura? A może pragniesz wykonać kolejny krok na ścieżce swojej edukacji językowej i zdobyć certyfikat Cambridge? Pomożemy Ci osiągnąć te cele, ponieważ kursy przygotowujące do ważnych egzaminów to jedna z naszych specjalizacji.

Z nami zdasz każdy egzamin - Pygmalion - Białołęka

Egzamin ósmoklasisty i matura

Egzaminy w szkołach mają swoją specyfikę. Ten dla ósmoklasistów jest wciąż stosunkowo młody, przez co uczniowie mają dostęp do niewielu arkuszy z poprzednich lat.

Matura to z kolei wielokrotnie zmieniane formy zadań i często nowe wytyczne dla egzaminatorów. My na bieżąco śledzimy wszystkie zmiany, dzięki czemu potrafimy stworzyć kurs „na czasie”.

 • Poznasz przykładowe zadania

  Przygotowania do egzaminu zaczniesz od analizy zadań, które najczęściej na nim występują. Dzięki temu już na samym początku oswoisz się z formułą zbliżającego się egzaminu. Dokładnie wyselekcjonowany materiał będziesz następnie utrwalać przez cały kurs podczas ćwiczeń z lektorami.

 • Utrwalisz słownictwo

  Przygotowania do egzaminu zaczniesz od analizy zadań, które najczęściej na nim występują. Dzięki temu już na samym początku oswoisz się z formułą zbliżającego się egzaminu. Dokładnie wyselekcjonowany materiał będziesz następnie utrwalać przez cały kurs podczas ćwiczeń z lektorami.

 • Powtórzysz gramatykę

  Większość najwyżej punktowanych zadań otwartych sprawdza głównie znajomość konkretnych struktur gramatycznych. Po ukończeniu kursu w Pygmalionie na Białołęce poznasz je wszystkie od podszewki.

 • Zaliczysz egzamin próbny

  Trening czyni mistrza także w nauce języków, dlatego od lat organizujemy egzaminy próbne dla naszych kursantów. Dzięki temu sprawdzisz nie tylko to, jak jesteś przygotowany, ale też jak radzisz sobie z czasem przeznaczonym na egzamin.

Jakiej pomocy potrzebujesz?

Egzamin ósmoklasisty
Matura

Cambridge English

Certyfikaty Cambridge mogą otworzyć przed Tobą wiele drzwi, ponieważ pozwalają studiować na najlepszych uniwersytetach za granicą i pracować w wielu cenionych, międzynarodowych firmach. Co ważne, do egzaminów przygotowujemy nie tylko młodzież i dorosłych, ale też już dzieci.

Placówka posiada status Centrum Przygotowującego do egzaminów Cambridge English Qualifications i jest partnerem Autoryzowanego Centrum Egzaminacyjnego Cambridge English PL277

Na Białołęce dzieci przygotowujemy do egzaminów

Egzaminy YLE dla dzieci

 • Pre-A1 Starters

  - egzamin na pierwszym poziomie zaawansowania przeznaczony dla dzieci w wieku 7-11 lat. Uczniowie podchodzący do niego, zwykle mają za sobą dwa lata nauki angielskiego i używają około 300 słów.

 • A1 Movers

  - egzamin na drugim poziomie zaawansowania skierowany do dzieci w wieku 8-12 lat. Nasi kursanci mają już zazwyczaj za sobą trzy lata nauki angielskiego i znają około 600 słów.

 • A2 Flyers

  - egzamin już na trzecim poziomie zaawansowania będący propozycją dla uczniów w wieku 9-12 lat, którzy uczą się angielskiego co najmniej pięć lat. Dziecko powinno znać już wtedy około 1000 słów.

Na Białołęce młodzież i dorosłych przygotowujemy do egzaminów

Egzaminy dla młodzieży i dorosłych

 • A2 Key

  - możesz podejść do tego egzaminu po 5-6 latach nauki w Pygmalionie. Znasz już angielski na poziomie komunikatywnym, potrafisz brać udział w prostej rozmowie na znany Ci temat, sporządzasz krótkie notatki i radzisz sobie w podstawowych sytuacjach towarzyskich.

 • B1 Preliminary

  - ten egzamin jest dla Ciebie, jeśli masz za sobą 7-8 lat nauki. Masz już więc solidne umiejętności: znasz podstawy angielskiego, rozumiesz krótkie teksty i nieskomplikowane nagrania, wyrażasz opinie w mowie i piśmie, potrafisz komunikować się w codziennych sytuacjach życiowych.

 • B2 First

  - egzamin, na który jesteś gotowy po 9-10 latach nauki angielskiego w naszej szkole. Powyższy certyfikat potwierdza, że wyrażasz swoją opinię prezentując zróżnicowane argumenty, śledzisz bieżące wiadomości, prowadzisz prezentacje czy bierzesz udział w programach wymiany międzynarodowej.

 • C1 Advanced

  - nasi kursanci podchodzą do tego egzaminu po 11-12 latach nauki. Certyfikat pozwala Ci studiować za granicą i pracować w środowisku angielskojęzycznym, ponieważ potrafisz komunikować się na zaawansowanym poziomie językowym, bierzesz udział w konferencjach, spotkaniach biznesowych i seminariach akademickich w języku angielskim, piszesz eseje i czytasz artykuły poruszające tematy eksperckie.

 • C2 Proficiency

  - certyfikat potwierdzający znajomość angielskiego na poziomie zbliżonym do poziomu rodzimych użytkowników języka. Egzamin skierowany jest więc do uczniów, którzy mają za sobą 13-15 lat nauki. Pozytywne zdanie egzaminu C2 Proficiency potwierdza, że możesz m.in.: wybrać się na studia podyplomowe czy doktoranckie, prowadzić negocjacje biznesowe na poziomie menedżerskim i brać udział w rozmowach wymagających użycia języka na poziomie abstrakcyjnym, emocjonalnym.

 • Zacznij przygotowania!

  Zapisz się

Dodatkowe informacje o egzaminach, można znaleźć na stronie: www.cambridgeenglish.org

Bródno