Pygmalion

Rok 2020- jaki był dla nas?

Rok 2020 był inny niż wszystkie. A jaki był dla nas?

Styczeń – rok 2020 rozpoczynamy od szkolenia z efektywnej komunikacji dla całego zespołu metodyczno-administracyjnego.

Luty – do naszego zespołu dołącza Magda – lektorka Teddy Eddie, która kontynuuje współpracę z nami również w kolejnym roku.

Marzec – pierwszego dnia tego miesiąca nasz zespół powiększa się po raz kolejny, tym razem o Tymka, synka naszego Dyrektora, Jacka Członkowskiego. Niedługo potem wybucha pandemia. Krążą słuchy o nadchodzącym zamknięciu szkół. We wtorek 10 marca zwołujemy pilne spotkanie, w czwartek szkoły faktycznie zostają zamknięte. W poniedziałek 15 marca, po kompleksowym weekendowym szkoleniu, nasi lektorzy zaczynają prowadzić zajęcia online.

Kwiecień – Przeprowadzamy w szkole kompleksowe badanie satysfakcji z zajęć online, którego wyniki pokazują, że trzymamy poziom niezależnie od formy zajęć.

Maj – Nasi lektorzy przechodzą szkolenie z pojawiających się na rynku nowych narzędzi do prowadzenia jeszcze bardziej atrakcyjnych zajęć online.

Czerwiec – W trosce o zdrowie naszych lektorów, kursantów i ich rodzin po raz pierwszy semestralne konsultacje rodziców z lektorami przeprowadzamy w formie rozmów telefonicznych zamiast w siedzibie szkoły.

Lipiec – Organizujemy pierwsze półkolonie letnie, oczywiście w formie online.

Sierpień – Ci z Was, którzy jeszcze nas nie znają, mogą nas poznać spacerując po Atrium Targówek, w którym odpowiadamy na wszystkie Wasze pytania.

Wrzesień – w naszej szkole to miesiąc zapisów. Mimo niestabilnej sytuacji w kraju i na świecie do naszej szkoły zapisuje się ponad 600 uczniów – to więcej, niż w poprzednim roku. To niesamowity wynik! Dziękujemy za zaufanie!

Październik – rozpoczynamy kursy w formie stacjonarnej, a do naszego zespołu dołącza nowy lektor Gabriel – Amerykanin. W trosce o bezpieczeństwo wszyscy nasi pracownicy i uczniowie na terenie szkoły noszą półprzyłbice lub maseczki.

Listopad –W związku z ponownym zamknięciem szkół powracamy do prowadzenia kursów w formie online. Nasi lektorzy są do tego znakomicie przygotowani.

Grudzień – Po raz pierwszy zespół Pygmaliona spotyka się na spotkaniu wigilijnym w formie online. Było fantastycznie!

Na koniec nie możemy nie wspomnieć o tym, że w roku 2020 Pygmalion skończył 30 lat! Ze względu na pandemię nie mogliśmy tych urodzin świętować tak hucznie, jak naszego 25-lecia, więc chcemy teraz podziękować Wam za zaufanie – bez Was nie byłoby nas. Dziękujemy, że jesteście z nami!

O autorze

Pygmalion

Zobacz też