Pygmalion

Pygmalion a „czwarta fala”

Jest piękny słoneczny sierpniowy dzień. Zespół Pygmaliona zaczyna przygotowywać szkołę na wrzesień. W tym roku jest to o tyle trudne, że na trzy tygodnie do rozpoczęcia roku szkolnego… nic nie wiadomo. Musimy być więc gotowi na każdy, nawet najbardziej zaskakujący wariant.

Na dobrą sprawę, w tym roku na pewno wiemy tylko jedno – wszyscy lektorzy i pracownicy szkół Pygmalion Bródno i Targówek są zaszczepieni i bezpieczni.  Jeżeli więc prowadzenie zajęć stacjonarnych przez pracowników oświaty będzie uzależnione od ich zaszczepienia – jesteśmy gotowi. 

Na pewno pamiętają Państwo, że w odróżnieniu od szkół państwowych, w trosce o zdrowie naszych pracowników i kursantów, dotychczas wymagaliśmy noszenia maseczek na terenie szkoły. W obecnej sytuacji, w związku z zaszczepieniem, wszyscy pracownicy szkoły Pygmalion mogą przebywać na terenie szkoły bez maseczek. Prawdopodobnie zajęcia stacjonarne również będą mogły odbywać się bez obowiązku noszenia maseczek.

Nie chcąc zanudzać Państwa szczegółami, wracamy do pracy, byście razem z nami mogli jesienią uczyć się bezpiecznie i z zachowaniem najwyższych standardów.

Miłej reszty wakacji życzy zespół Pygmaliona 🙂

O autorze

Pygmalion

Zobacz też