Lekcje INDYWIDUALNE

 

dla kogo lekcje INDYWIDUALNE?

Lekcje grupowe mają wiele zalet, ale niestety nie są one dla każdego. Wśród dzieci i młodzieży najczęstszym powodem wyboru lekcji indywidualnych jest znacznie wyższy bądź niższy poziom w porównaniu do rówieśników, natomiast w przypadku kursantów dorosłych zazwyczaj o wyborze lekcji indywidualnych decydują specyficzne potrzeby (nauka języka branżowego albo przygotowanie do prezentacji).

Jakie zajęcia wybrać?

Wybór odpowiedniego rodzaju zajęć jest niezwykle ważny, by lekcje spełniały nasze oczekiwania i dawały satysfakcję. Dlatego tak ważne jest, by poświęcić chwilę na zastanowienie się nad tym, czego potrzebujemy, a w przypadku wątpliwości – skonsultować się z metodykiem. Poniżej najczęściej wybierane typy lekcji indywidualnych wraz z krótkimi opisami.

korepetycje

 Najczęstszym powodem, dla którego dołączenie do grupy nie jest możliwe, są braki w stosunku do rówieśników. Wówczas z pomocą mogą przyjść lekcje indywidualne w formie korepetycji w Pygmalionie na Bródnie i Saskiej Kępie – materiał dostosowywany jest wtedy do ucznia, możliwe jest wspólne przygotowywanie do sprawdzianów i odpowiedzi ustnych oraz pomoc w odrabianiu pracy domowej.

konwersacje

Wiele osób chce na zajęciach głównie mówić i potrzebuje całkowitej uwagi lektora wyłącznie dla siebie. Idealnym rozwiązaniem będą konwersacje w Pygmalionie na Targówku i Saskiej Kępie, na których tematy są dostosowywane do potrzeb i zainteresowań kursanta. Ze względu na ograniczenie innych komponentów lekcji, ten rodzaj zajęć polecany uczniom na wyższym poziomach zaawansowania. 

lekcje z native speakerem

Jeśli nasze umiejętności językowe wymagają jedynie ostatnich szlifów i chcemy popracować głównie nad detalami, a przy tym zależy nam na tym, by dowiedzieć się nieco więcej o różnicach kulturowych i realiach krajów anglojęzycznych, to dobrym wyborem mogą się okazać lekcje z rodzimym użytkownikiem języka. Dzięki temu będziemy mogli również sprawdzić, jak rozumie nas osoba, która nie zna języka polskiego.

Lekcje indywidualne
z metodykiem

W przypadku bardzo konkretnych potrzeb najlepszym rozwiązaniem może okazać się lekcja z metodykiem. Nasz zespół metodyczny składa się z odpowiednio przeszkolonych lektorów z najdłuższym stażem, a każdy z metodyków specjalizuje się w czymś innym, dzięki czemu możemy zapewnić zajęcia dla każdego, nawet najbardziej wymagającego ucznia.

MARIKA

Koordynator metody Teddy Eddie i Savvy Ed, specjalistka od nauczania naszych najmłodszych kursantów, w szczególności z wykorzystaniem elementów CLIL-u.

KASIA

Główna metodyk z wieloletnim stażem, ekspert w nauczaniu dzieci i młodzieży na wszystkich poziomach z wykorzystaniem metody komunikatywnej.

KAROL

Doradca metodyczny specjalizujący się w wyższych poziomach zaawansowania, przygotowaniu do egzaminów językowych, nauczaniu dorosłych oraz innych języków.

Co nowego na naszym blogu?

Egzaminy YLE dla dzieci

Egzaminy YLE dla dzieci

Egzaminów Cambridge na wyższych poziomach nie trzeba nikomu przedstawiać - mimo zmienionych nazw, praktycznie każdy kojarzy egzaminy B2 First (dawniej FCE), C1 Advanced (niegdyś CAE) i C2 Proficiency (kiedyś CPE).  Od lat są one wyznacznikiem znajomości angielskiego...

Darmowy miesiąc

Darmowy miesiąc

Zapisz się na kurs grupowy angielskiego, hiszpańskiego lub niemieckiego w lutym, a przez miesiąc będziesz się uczyć za darmo! Więcej szczegółów pod numerem 503087903 lub pod adresem brodno@pygmalion.pl.

Rok 2020- jaki był dla nas?

Rok 2020- jaki był dla nas?

Rok 2020 był inny niż wszystkie. A jaki był dla nas? Styczeń – rok 2020 rozpoczynamy od szkolenia z efektywnej komunikacji dla całego zespołu metodyczno-administracyjnego. Luty – do naszego zespołu dołącza Magda - lektorka Teddy Eddie, która kontynuuje współpracę z...

Przyjdź do nas!

Bródno

13:00-19:00

Targówek-Ratusz

15:30-19:00

Kontakt

Telefon

Bródno: +22 811 83 97

Targówek Ratusz: +48 503 087 570

E-mail

Bródno: brodno@pygmalion.pl

Targówek Ratusz: ratusz@pygmalion.pl

Adres

Bródno:
ul. Wyszogrodzka 6
03-337 Warszawa

Targówek-Ratusz:
ul. Malborska 1
03-286 Warszawa