Nasze atuty


Dlaczego warto wybrać kurs w Szkole Języków Obcych PYGMALION?

Jakość nauczania

Gwarantujemy wysoką jakość i skuteczność nauczania, które osiągamy dzięki dobrze wykwalifikowanej kadrze lektorskiej oraz indywidualnemu podejściu do potrzeb naszych klientów. Jeżeli wybierzecie Państwo kurs językowy dla firm w Szkole Języków Obcych PYGMALION, przygotujemy Państwu „szyty na miarę” kurs języka obcego, specjalnie dopasowany do potrzeb i wymagań Państwa firmy. Zapewniamy również Państwu możliwość monitorowania postępów swoich pracowników, dzięki raportom, które sporządzimy na koniec każdego modułu. Raporty są bardzo czytelne i intuicyjne, i przedstawiają postęp, jaki zrobił każdy z uczestników kursu, w konkretnych umiejętnościach językowych.

Wykwalifikowana kadra lektorska

Współpracujemy ze stałym zespołem ponad 35 profesjonalnych lektorów, którzy nieustannie doskonalą swój warsztat i dbają o podnoszenie swoich kwalifikacji podczas szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych.

Nasi lektorzy posiadają niezbędne doświadczenie w prowadzeniu szkoleń językowych dla osób dorosłych i pracowników firm.

Nadzór metodyczny

Szkolenia językowe w Szkole Języków Obcych PYGMALION są stale monitorowane przez metodyków. Ta współpraca pozwala nam przygotowywać najlepsze programy nauczania oraz materiały dydaktyczne.

Komfort warunków nauczania

Posiadamy własne siedziby z nowocześnie wyposażonymi pomieszczeniami dydaktycznymi oraz administracyjnymi. Zajęcia mogą odbywać się zarówno w budynkach naszych szkół, na Bródnie oraz Saskiej Kępie lub w siedzibie firmy Klienta.

Profesjonalizm zarządzania

Nasza kadra menedżerska posiada kilkunastoletnie doświadczenie w zarządzaniu szkołą. Dzięki profesjonalnemu zarządzaniu i wysokiej kulturze organizacyjnej, możemy poszczycić się bardzo niską fluktuacją kadry oraz wysokim wskaźnikiem zadowolonych klientów.

Etyka działań

Pracujemy z zachowaniem wysokich norm etycznych. W Szkole Języków Obcych PYGMALION, uczciwość i wzajemne zaufanie są niezwykle ważne.