Ikona kursy dla młodzieży kursy językowe WarszawaOferta dla młodzieży


W szkole PYGMALION zdajemy sobie sprawę, że świat idzie do przodu, a wraz z nim zmieniają się potrzeby i zainteresowania młodzieży. Mamy świadomość jakim wyzwaniom będzie musiało sprostać w przyszłości nowe pokolenie. Wiemy też, że tę grupę wiekową najtrudniej zainteresować nauką.

Ale my mamy na wszystko swoje sprawdzone sposoby. Nie boimy się nowych technologii, rozmów o mediach społecznościowych, wiemy, kto jest obecnie najgorętszym YouTuberem i jak wykorzystać jego filmy do uatrakcyjnienia naszych zajęć. Fidget Spinner? Ależ tak, to przecież świetne narzędzie do uczenia gramatyki! Najnowsze przeboje? Na pewno słyszałeś je już na naszych lekcjach.

Wśród tych wszystkich aktywności przemycamy bardzo rzetelną wiedzę, która będzie potrzebna naszym młodym uczniom zarówno w codziennym życiu, jak i w ich przyszłej karierze akademickiej i zawodowej. Przygotowujemy kursantów do egzaminów, do komunikowania się w każdej sytuacji, ćwiczymy wszystkie sprawności językowe (mówienie, słuchanie, pisanie, czytanie) – a wszystko to w kreatywnej i przyjaznej atmosferze, którą tworzą nasi doświadczeni lektorzy.

Kursy dla młodzieży kursy językowe Warszawa

Wypróbuj nas przez 2 tygodnie. Nie spodoba Ci się, nie płacisz.