Ikona kursy dla dzieci kursy językowe WarszawaOferta dla dzieci


Czy to ważne, żeby dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym uczyły się już języka obcego? Bardzo! To jest czas, w którym najłatwiej osłuchać się z akcentem i zacząć mówić bez bariery językowej. To czas, kiedy mózg dosłownie chłonie nie tylko nowe słowa, ale także całe wyrażenia i zdania.

W szkole Pygmalion korzystamy z nowoczesnych metod pracy z najmłodszymi, nie zapominając o sprawdzonych metodach tradycyjnych. Czego więc należy się spodziewać na zajęciach dla maluchów? Oczywiście piosenek, wierszyków i bajek, gier i zabaw ruchowych zgodnych z metodą TPR (Total Physical Response), ale także ćwiczeń interaktywnych i multimediów. Jak we wszystkich grupach wiekowych, nacisk kładziemy na komunikację i pracę w parach: od samego początku uczymy się porozumiewać w języku obcym i wyrażać w nim jak najwięcej.

Lekcje angielskiego dla najmłodszych nie mają wiele wspólnego z typową szkołą. Większość czasu dzieci spędzają w ruchu lub na dywanie, nie w ławkach. Zachowana struktura każdej lekcji – od powitania, przez wierszyki lub piosenki zapowiadające kolejne elementy zajęć, aż do piosenki na do widzenia – pozwala dzieciom poczuć się pewnie mimo tego, że otacza je język, w którym nie mówią na co dzień. Czas spędzony w Pygmalionie jest dla nich wielką przygodą, ulubioną rozrywką – a jednocześnie zapewnia im solidny start w nauce języka, bez znajomości którego ich pokolenie już nie będzie mogło się obejść.

Kursy dla dzieci kursy językowe Warszawa
Teddy Eddie kursy językowe Warszawa

METODA TEDDY EDDIE

Innowacyjne nauczanie angielskiego dla najmłodszych (od 2 do 7 lat) w szkole na Bródnie i Targówku

Wypróbuj nas przez 2 tygodnie. Nie spodoba Ci się, nie płacisz.