Ikona kursy dla dorosłych kursy językowe WarszawaOferta dla dorosłych


W szkole językowej PYGMALION zdajemy sobie sprawę, z jakimi problemami zmaga się osoba dorosła podejmująca naukę języka obcego. Mamy duże doświadczenie w tworzeniu odpowiednich warunków do nauki, ustalaniu i osiąganiu kolejnych celów, a także maksymalizowaniu efektów pracy. Bez względu na to, czy decydujesz się na naukę dla przyjemności, czy z powodów zawodowych, u nas znajdziesz odpowiednią dla siebie grupę. Pokażemy Ci jak włączyć systematyczną pracę nad językiem do Twojego rozkładu dnia, a także – co może najważniejsze – czas, który poświęcisz na zajęcia w naszej szkole wykorzystamy do maksimum, zarówno pod względem efektywności, jak i dobrej zabawy.

Oferujemy ciekawe materiały dydaktyczne i stymulujące tematy, które poszerzą Twoją wiedzę o współczesnym świecie. Do Twojej dyspozycji jest także nasza bogata biblioteczka, w której poza książkami znajdziesz filmy i zagraniczną prasę. A jeśli któraś część materiału okaże się problematyczna, zaproponujemy Ci bezpłatne konsultacje z lektorem.

Poza rzetelną wiedzą, możesz spodziewać się świetnej atmosfery, życzliwych ludzi, dużej dawki śmiechu i zastrzyku pozytywnej energii. Nie bez powodu nasi słuchacze zżywają się zarówno z nami, jak i ze sobą nawzajem.

Kursy dla dorosłych kursy językowe Warszawa

Wypróbuj nas przez 2 tygodnie. Nie spodoba Ci się, nie płacisz.