Kadra Szkoły Językowej


Lektorzy szkoły Pygmalion to z jednej strony zespół wykształconych nauczycieli z przygotowaniem pedagogicznym, z drugiej zaś – grupa pasjonatów, nieustannie rozwijająca się zawodowo i wkładająca całe serce w pracę z kursantami. Kompetencje naszych pracowników poświadczają certyfikaty takie jak CELTA, DELTA, CPE, oraz dyplomy studiów filologicznych. O entuzjazmie do pracy zaświadczyć mogą nasi słuchacze – lekcje w Pygmalionie nie znoszą nudy, monotonii i rutyny!

Nasza kadra zdaje sobie sprawę, że jej rolą – poza rzetelnym przekazaniem wiedzy – jest stworzenie przyjaznej, bezpiecznej i bezstresowej atmosfery, w której każdy z uczniów będzie mógł dać z siebie jak najwięcej, świetnie się przy tym bawiąc. Dynamiczne tempo i dużo poczucia humoru sprawiają, że czas na zajęciach mija szybko i efektywnie.

Dużą wagę przywiązujemy także do pokazywania naszym słuchaczom kultury i tradycji obszarów, których język poznają. Jesteśmy znani z organizacji wystrzałowych imprez z okazji Wielkanocy, Halloween i Bożego Narodzenia. Oferujemy także warsztaty teatralne, które pozwalają połączyć naukę języka z możliwością zaprezentowania swoich aktorskich talentów.

Zespół metodyczny


Jacek Członkowski

Dyrektor

Czym się zajmuję?

Nazywam się Jacek Członkowski i jestem dyrektorem Szkoły PYGMALION na Bródnie. Moja przygoda z Pygmalionem zaczęła się w 1990 roku, kiedy byłem jeszcze uczniem liceum i zapisałem się na kurs angielskiego. Potem jako student pedagogiki i germanistyki zacząłem pracować w sekretariacie szkoły, a po ukończeniu studiów zostałem jej kierownikiem. Swoja karierę zawodową ściśle związałem z edukacją językową i szkoleniami dla nauczycieli. W szkole Pygmalion robiłem prawie wszystko: obsługiwałem klientów, uczyłem języka niemieckiego i angielskiego, byłem dyrektorem administracyjnym oraz metodykiem.

Przez ponad 10 lat byłem prezesem Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Jakości w Nauczaniu Języków Obcych PASE, gdzie prowadziłem kampanie społeczne i zajmowałem się promocją nauk języków obcych oraz organizowałem szkolenia i konferencje dla nauczycieli. Byłem również założycielem firmy szkoleniowej PASE szkolenia sp. z o.o. oraz współzałożycielem EDUNATION. Udzielałem się społecznie we władzach Polskiego Stowarzyszenia Nauczycieli Języka Angielskiego IATEFL oraz w zarządzie Europejskiego Stowarzyszenia Szkół Językowych EAQUALS.

Obecnie swoja całą energie poświęcam na rozwój szkoły PYGMALION na Bródnie!

Kadra Katarzyna Drozdowska kursy językowe Warszawa

Katarzyna Drozdowska

Główny metodyk

Czym się zajmuję?

Kadra Karol Gulatowski kursy językowe Warszawa

Karol Gulatowski

Doradca metodyczny ds. poziomów zaawansowanych oraz egzaminów

Czym się zajmuję?

Z Pygmalionem współpracuję już siódmy rok. Jako doradca metodyczny zajmuję się przede wszystkim grupami na poziomach zaawansowanych, czuwam nad jakością kształcenia pod kątem egzaminów językowych, organizuję egzaminy próbne, promuję wykorzystanie technologii na zajęciach oraz sprawuję pieczę nad kursami z języka niemieckiego, hiszpańskiego oraz francuskiego. Jeśli masz kłopot z bardziej skomplikowanymi zagadnieniami i potrzebujesz pomocy, zastanawiasz się nad zdaniem egzaminu i chciałbyś dowiedzieć się więcej na ten temat lub chciałbyś uczyć się kolejnego języka i nie wiesz, który wybrać, serdecznie zapraszam do kontaktu ze mną! 🙂

Marika Tarczyńska

Koordynator ds. Teddy Eddie

Czym się zajmuję?
Jako koordynator ds. metody Teddy Eddie zajmuję się głównie grupami dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Nadzoruję lektorów Teddy Eddie i czuwam nad jakością lekcji prowadzonych tą metodą. Jeśli zastanawiasz się, czy Twoje dziecko jest gotowe na przygodę z językiem angielskim, chętnie odpowiem na pytania i rozwieję wątpliwości. Pomogę również w wyborze odpowiedniego poziomu kursu w naszej szkole i przeprowadzę rozmowę poziomującą. Oprócz metodycznej strony zajmuję się także organizacją spraw marketingowych, między innymi naszym udziałem podczas wszelkich wydarzeń na Bródnie.

Nasi lektorzy


Kadra Beata Badowska kursy językowe Warszawa

Beata Badowska

język angielski

Więcej o lektorze

Hello everyone; my name is Beata Badowska. I graduated from Toruń University. I’ve been a teacher for several years now, working with kids, teenagers and adults of all levels, both general and business English.Teaching gives me great satisfaction; I believe in every student and their progress, by which I measure my success. All those little steps we take to improve your skills are my biggest reward. I like to think of myself more as a facilitator; the pleasure of seeing my students expanding their knowledge and gaining confidence in a foreign language is something I would never swap for anything else. I try to convince everyone that learning a language can be fun – and a wonderful adventure. I read a lot in my free time, both poetry and fiction. I am also interested in Eastern philosophies. I love foreign travel and music, esp. traditional ethnic music from India, Egypt and Africa (including traditional dance). When abroad, I never come back without a traditional musical instrument typical of the place I have visited. I seem to be particularly sensitive to sound and try to find ways of exploring the phenomenon; not only in music, but also in everyday communication. I am therefore fond of languages, of which English is my favourite 😉 (followed by Portuguese and Dutch, if you ask me). After all, aren’t all languages melodious like music?

Oliwia Bernat

język angielski

Więcej o lektorze

Nazywam się Oliwia Bernat. Miłość do języka angielskiego rozwinęła się we mnie, gdy mieszkałam w Kanadzie i RPA. Aktualnie jestem studentką nauczania języka angielskiego i francuskiego, a wcześniej studiowałam również filologię angielską na Uniwersytecie Warszawskim oraz lektorką w szkole Pygmalion, gdzie uczę angielskiego dzieci oraz młodzież. Prywatnie moim hobby jest jeździectwo konne, fotografia oraz podróże. Nie mogę się doczekać, aby zarazić Państwa pozytywną energią oraz pasją do języka angielskiego. Do zobaczenia w Pygmalionie na Bródnie!

Kadra Jacek Członkowski kursy językowe Warszawa

Jacek Członkowski

język niemiecki i angielski

Więcej o lektorze

W szkole Pygmalion na Bródnie pracuję od ponad 20 lat. Prze kilka lat uczyłem języka niemieckiego, a od 5 lat uczę również języka angielskiego. Mówić po niemiecku nauczyłem się jako dziecko, chodząc do szkoły w Monachium, a gramatyki nauczyłem się dopiero na studiach na Uniwersytecie Warszawskim. Najważniejsze dla mnie w nauczaniu jest zachęcenie uczniów do mówienia i przełamanie bariery językowej. Staram się mówić tylko w języku nauczanym, a polskiego praktycznie nie używam na lekcjach. Na lekcjach bardzo lubię wykorzystywać piosenki i aplikacje takie jak Quizlet, Kahoot czy LyricsTraining.  Lubię być nauczycielem, ale dla odmiany często wcielam się w rolę ucznia i sam uczęszczam na kursy języków obcych – teraz uczę się rosyjskiego.

Kadra Katarzyna Drozdowska kursy językowe Warszawa

Katarzyna Drozdowska

język angielski

Więcej o lektorze

My name is Kasia Drozdowska.  I have graduated from the Institute of Applied Linguistics at the University of Warsaw. I speak and teach English and Russian. I am very lucky to be able to join my job with my great passion for languages. I also love working with people, which is why I always get really attached to my students here in Pygmalion Bródno.
Nazywam się Kasia Drozdowska. Jestem absolwentką Instytutu Lingwistyki Stosowanej na Uniwersytecie Warszawskim. Uczę angielskiego oraz rosyjskiego. Mam ogromne szczęście, że mogę łączyć pracę ze swoją pasją do języków. Uwielbiam pracować z ludźmi, dlatego zazwyczaj bardzo przywiązuję się do swoich słuchaczy z Pygmalionu na Bródnie.

Kadra Karol Gulatowski kursy językowe Warszawa

Karol Gulatowski

język angielski, niemiecki, francuski, hiszpański

Więcej o lektorze

Nazywam się Karol Gulatowski i studiowałem na Wydziale Lingwistyki Stosowanej na Uniwersytecie Warszawskim. Od wielu lat jestem nauczycielem angielskiego i niemieckiego, a od niedawna uczę również francuskiego i hiszpańskiego. Języki są moją największą pasją, w szczególności zagadnienia dotyczące wymowy, dlatego przychodząc na moje zajęcia, na pewno podszlifujesz swoją wymowę w mgnieniu oka. W szkole “Pygmalion” na Bródnie uczę już siódmy rok i wprost nie mogę się doczekać, aż będę mógł wcielić w życie wszystkie swoje nowe pomysły – stawiam na innowacje na zajęciach oraz staram się włączać zainteresowania moich uczniów w moje lekcje, więc z pewnością nie będziesz się nudzić!

Poza wyżej wymienionymi znam też rosyjski oraz japoński – każdy język traktuję jak zupełnie nowy świat, który chciałbym odkrywać wraz ze swoimi uczniami. Gdy nie uczę (się) języków, najprawdopodobniej śpiewam, gram na pianinie lub gitarze, czytam książkę, gotuję, oglądam jeden z moich ulubionych seriali, gram w gry planszowe lub jestem w podróży.

Do zobaczenia na zajęciach! : )

Ewa Sroczyńska

język angielski i francuski

Więcej o lektorze

Nazywam się Ewa Sroczyńska i mam wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego. Swoje umiejętności szlifowałam na Uniwersytecie Warszawskim, studiując nauczanie języka angielskiego oraz pedagogikę małego dziecka z wczesnym nauczaniem języka angielskiego. Dodatkowo prowadzę zajęcia z francuskiego, mojego ukochanego języka. Lubię pracować z osobami w różnym wieku – od maluchów do dorosłych. Na swoich zajęciach staram się mówić wyłącznie w języku docelowym i do tego samego zachęcam moich uczniów. W pracy stawiam przede wszystkim na komunikację oraz personalizację, a każdy kurs dostosowuję do potrzeb i umiejętności słuchaczy. Obecnie interesuję się fonetyką oraz różnicami między angielskim brytyjskim i amerykańskim. W wolnym czasie czytam książki lub oglądam seriale w języku angielskim, jestem także zafascynowana prowadzeniem zdrowego trybu życia. Do zobaczenia w Pygmalionie na Bródnie!

Anna Szypryt

język angielski i włoski

Więcej o lektorze

Jestem italofilką, kawoszką i molem książkowym. Specjalizuję się w literaturze włoskiej, zaczytuję się w fikcji historycznej, a robię to najchętniej, popijając kawę i zajadając się czekoladą. Ostatnie dwa lata spędziłam w USA, gdzie pracowałam, podróżowałam oraz uczyłam się języka i kultury. Gdy nie nauczam, planuję kolejne podróże. Oprócz angielskiego i włoskiego posługuję się płynnie sarkazmem i cytatami filmowymi, zajęcia ze mną będą bogate w odnośniki do popkultury oraz ciekawostki – nie tylko lingwistyczne. Widzimy się na Targówku!

Marika Tarczyńska

język angielski

Więcej o lektorze

Mam na imię Marika. Ukończyłam studia licencjackie na kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna z wczesnym nauczaniem języka angielskiego. Obecnie jestem studentką na ostatnim roku studiów magisterskich na kierunku Graduate Programme in Teaching English to Young Learners and CLIL na Uniwersytecie Warszawskim. Odbyłam praktyki nauczycielskie w wielu szkołach publicznych oraz prywatnych. Pracę w szkole Pygmalion na Bródnie rozpoczęłam w zeszłym roku i czuję się tutaj świetnie! Moją pasją jest uczenie najmłodszych, ponieważ to z nimi mam na zajęciach najwięcej radości. Uwielbiam książeczki anglojęzyczne dla dzieci, piosenki, bajeczki, taniec, gry i zabawy ruchowe. Ze starszymi grupami chętnie wykorzystuję nowoczesne technologie, które uczniowie bardzo lubią. Na swoich zajęciach stawiam na komunikację, indywidualność, różnorodność, zainteresowania uczniów oraz współpracę. Największą motywacją do pracy są dla mnie uśmiechy na twarzach kursantów, ich zaangażowanie oraz moment „Aha!”, kiedy zrozumieją dane zagadnienie. Zapraszam serdecznie na moje zajęcia! 🙂

Piotr Zambrzycki

język angielski

Więcej o lektorze

Hello. I’m Adam. I joined the team of Pygmalion staff in October 2008. However, I’ve been teaching English for 12 years now. Communicating with other people is something I love doing, so teaching English is an ideal job for me. I get to talk to people about every possible issue. I’m a graduate of Warsaw University, I have a BA degree in teaching English. I’ve also gradated from Lancaster University with an MA in Economy and Society. Do you want to talk to me about social problems or about …. anything. Go ahead! Just do it in …. English of course.

Saska Kępa


Kadra Ania Adamczyk kursy językowe Warszawa

Anna Adamczyk-Rucel

język angielski

Więcej o lektorze

My name is Anna Adamczyk-Rucel. I’ve been teaching in Pygmalion since 2004. I graduated from English Teacher Training College at Warsaw University. In 1994 I was an exchange student in Woodland Park High School Colorado USA. My present work situation is fantastic, because I am doing what I always wanted to do – I teach English. In my opinion key to success is good contact with students and communicative approach to the lesson. I enjoy teaching kids and teenagers. The teachers need to make you want to go to class. Lessons should be fun to learn as well as they should be an opportunity to further students education while making progress toward accepting international culture. It’s important to use cooperative learning where the students do much more. Instead of just teaching the material teacher should try and relate it to everyday life. Teaching and learning should be fun for both. My free time I spend with my family. In winter I go skiing, while in summer I enjoy the sun and water activities.

Kadra Adam Feliński kursy językowe Warszawa

Adam Feliński

język angielski

Więcej o lektorze

Hello. I’m Adam. I joined the team of Pygmalion staff in October 2008. However, I’ve been teaching English for 12 years now. Communicating with other people is something I love doing, so teaching English is an ideal job for me. I get to talk to people about every possible issue. I’m a graduate of Warsaw University, I have a BA degree in teaching English. I’ve also gradated from Lancaster University with an MA in Economy and Society. Do you want to talk to me about social problems or about …. anything. Go ahead! Just do it in …. English of course.

Kadra Ania Chodzińska kursy językowe Warszawa

Ania Chodzińska

język angielski

Więcej o lektorze

Hi everyone! My name is Ania Chodzińska and I teach English at Saska premises. I graduated from English Teachers Training College at Warsaw Uniwersity. I’ve been teaching for five years now and I wouldn’t change my job for anything else! Every year my students offer me new challenges which is why I enjoy it so much. I teach both: kids and adults, and to my mind learning a foreign language should be fun! That is why I try to make my lessons as exciting and enjoyable as possible. So, join one of my classes and I’m sure we’ll have a great and productive time together.

Kadra Mario Cordova kursy językowe Warszawa

Mario Cordova

język hiszpański

Więcej o lektorze

¡Hola! Me llamo Mario Córdova y soy de México. Desde 2007 colaboro con mucho gusto con la escuela Pygmalion.Tengo quince años de experiencia como profesor de idioma español en Varsovia. Mi trabajo como profesor lo disfruto mucho tanto con niños como con jóvenes o adultos. Antes de considerarme profesor de idioma espanol con mis alumnos, me considero un socio y amigo de ellos, para ayudarles a alcanzar los objetivos que se han propuesto en el estudio del idioma al que amo. Me gusta hablar mucho a mis alumnos/socios sobre la cultura de Hispanoamérica. En mi tiempo libre me gusta estar con mi familia, leer, cocinar, tocar la bandurria (instrumento espanol de doce cuerdas) y viajar en coche.

Cześć. Nazywam się Mario Córdova i jestem z Meksyku. Od 2007 roku współpracuję z dużą przyjemnością ze szkołą Pygmalion. Mam 15 lat doświadczenia jako nauczyciel języka hiszpańskiego w Warszawie. Uwielbiam uczyć języka hiszpańskiego zarówno dzieci jak i młodzież i dorosłych. Nie uważam się tylko za nauczyciela języka hiszpańskiego dla moich uczniów, ale przede wszystkim jestem ich partnerem i przyjacielem, żeby pomóc im w osiągnięciu założonych celów w uczeniu się języka, który kocham. Lubię rozmawiać z moimi uczniami / partnerami o kulturze Hiszpanii i Ameryki Łacińskiej. W czasie wolnym lubię przebywać z rodziną, czytać, gotować, grać na bandurze (instrument hiszpański o 12 strunach) i podróżować samochodem.

Kadra Anna Dąbrowska kursy językowe Warszawa

Anna Dąbrowska

język angielski

Więcej o lektorze

My name is Anna Dąbrowska. I did an MA in English Literature and a post graduate course in English Language Teaching at Warsaw University. I have more than 30 years of experience as a teacher of English. I designed and taught general English and ESP courses. I was an English course director for the Agricultural University in Warsaw. I am currently teaching in Warsaw University of Technology where I am also in charge of one of the Departments of Language Teaching. I am also a Teaching Consultant employed by Pygmalion School of Languages in charge of teachers’ development programmes. For many years I have  been an examiner involved in LCCI, PITMAN City & Guilds and TOEFL examinations. I have published articles and textbooks on different aspects of English language teaching and have co-authored teaching materials. I am a member of IATEFL (International Association of Teachers of English as a Foreign Language) since 1996 and have participated in most of the IATEFL conferences. My professional interests focus on making learning a pleasant, happy and effective enterprise. I am married, have two children, two grandsons and a cat. My hobbies include English Literature, surfing the Internet, going to the theatre and travelling with my husband but I spend most of my free time  looking for attractive teaching materials as teaching is definitely much more than a profession to me.

Kadra Ewa Drowanowska kursy językowe Warszawa

Ewa Drowanowska

język angielski

Więcej o lektorze

Hello, I’m Ewa Drowanowska. I graduated from University in Białystok with a BA in English and did my MA at Warsaw University. I’ve been teaching English for seven years now and truly enjoying it. In my free time I can’t do without listening to music and in the summer I love doing water sports, especially sailing and windsurfing.

Witajcie, mam na imię Ewa Drowanowska. Ukończyłam studia licencjackie na Uniwersytecie w Białymstoku a stopień magistra uzyskałam na Uniwersytecie Warszawskim. Już od siedmiu lat uczę języka angielskiego i daje mi to wiele radości. W wolnym czasie słucham dużo muzyki a latem uwielbiam uprawiać sporty wodne, w szczególności żeglarstwo i windsurfing.

Kadra Sonja Jagielska kursy językowe Warszawa

Sonja Jagielska

język angielski

Więcej o lektorze

Sonja Jagielska, absolwentka Iberystyki UW oraz kursów na Uniwersytecie w Cambridge. Uczy angielskiego i hiszpańskiego od kilkunastu lat. W wolnym czasie podróżuje i gotuje. Uzależniona od zumby. Kocha psy, uwielbia czytać i zawsze robi sto rzeczy na raz.

Kadra Karolina Jasny kursy językowe Warszawa

Karolina Jasny

język francuski

Więcej o lektorze

Salut tout le monde !

Je m’appelle Karolina Jasny et je travaille comme professeur de français chez Pygmalion depuis avril 2013. J’ai commencé à apprendre le français au collège déjà, mais à cette époque-là, je détestais cette langue ! Cela a changé au lycée où, petit à petit, je me suis rendue compte de la beauté de la langue de Molière. Après le bac, je suis donc partie pour 1,5 ans en France, à Dijon, capitale de la moutarde. Après ce voyage inoubliable, j’ai décidé de poursuivre mes études de français au Collège Universitaire de Formation des Professeurs de Français à Varsovie. J’enseigne le français depuis 5 ans et c’est ma vraie passion ! Je vous invite à découvrir cette belle langue pendant mes cours !

Kadra Anna Kusztal kursy językowe Warszawa

Anna Kusztal

język niemiecki

Więcej o lektorze

Bei Pygmalion bin ich sowohl Studentin als auch Lehrerin. Ich unterrichte Deutsch und besuche einen Englischkurs. Das Fremdsprachenlernen und –lehren macht mir wirklich Spaß, deshalb habe ich mich für diesen Beruf entschieden. Es ist kein Zufall, dass ich als Deutschlehrerin arbeite, weil ich davon geträumt habe, schon als ich klein war.

Mein Studium habe ich an der Warschauer Universität abgeschlossen. In meiner Freizeit fahre ich gern Rad und wenn ich keinen Film ansehe, treffe ich mich mit meinen Freunden. Es ist egal, wie alt Du bist, weil es nie zu spät ist, eine Fremdsprache zu lernen. Mit großer Freude unterrichte ich alle, die Deutsch sprechen möchten. Wenn Du eine Prüfung (Abi) hast oder einfach so lernen willst, komm zu Pygmalion und besuche meinen Unterricht.

Kadra Łukasz Rosenfeld kursy językowe Warszawa

Łukasz Rosenfeld

język niemiecki

Więcej o lektorze

Ich heiße Łukasz Rosenfeld. Ich graduierte an der Warschauer Universität im Bereich Deutsche Philologie und Glottodidaktik (DaF), absolvierte einen Masterstudiengang im Gebiet Journalistik und Kommunikationswissenschaft und ein Doktoratsstudium am Institut für Germanistik auch an der Warschauer Universität. Seit über 10 Jahren widme ich mich mit Leib und Seele der Didaktik und arbeite kontinuierlich an neuen Lehrmaterialien für DaF-Kurse. Studenten zu unterrichten, die ein hohes Maß an Motivation und Begeisterungsfähigkeit zum Erlernen einer neuen Sprache mitbringen, ist für mich eine wirkliche Herausforderung. Ich interessiere mich u.a. für Sprachwissenschaft, Marketing, Markenkommunikation, Werbepsychologie und geile Musik. 😉

Kadra Monika Smyk kursy językowe Warszawa

Monika Smyk

język angielski

Więcej o lektorze

If you have just joined one of my groups, you might be interested in your teacher:)

As you probably recall, my name is Monika Smyk. I hold a Bachelor of Arts degree in English and a Master in Applied Linguistics. I’m married with two sweet kids.

I enjoy getting to know my students, their interests, and personality. I’m a curious creature, so we’ll surely listen, watch and read a lot about current affairs that make international headlines. See you in our cosy classroom 🙂

Kadra Anna Wortman kursy językowe Warszawa

Anna Wortman

język angielski

Więcej o lektorze

Hi! My name is Anna Wortman. I have been teaching English for quite a while now, and have worked with both children and adults at all levels. I have prepared students to Cambridge exams such as: FCE, CAE, and CPE as well as exams in American English: TOEFL and business English: LCCI level 2, 3 and 4. I have also worked as a LCCI Business English Examiner. I have graduated from the Institute of English Studies of the University of Warsaw and have completed PHD studies at the same Institute. At present I have just submitted my Doctorate Dissertation in American culture. In Pygmalion, I am teaching children and teenagers. I am very happy to have been given the opportunity to work in such an inspiring environment and with highly motivated students. I am looking forward to meeting you there!

Kadra Urszula Woźniakowska kursy językowe Warszawa

Urszula Woźniakowska

język angielski

Więcej o lektorze

Absolwentka filmoznawstwa i lingwistyki stosowanej.

Autorka książki o kinie indyjskim, tłumaczka i nauczycielka z zamiłowania.

Kadra Piotr Zysik kursy językowe Warszawa

Piotr Zysik

język angielski

Więcej o lektorze

Hello everyone. My name’s Piotr Zysik and I’ve been teaching English for a couple of years now. From the very beginning it’s been my greatest enjoyment of all. I graduated from English Teachers Training College at Gdańsk University. I’ve been teaching both adults and children but I haven’t yet made up my mind what type of experience gives me more pleasure and satisfaction. Probably both should be treated equally without any more weightage to either of them. My basic technique of teaching is not to ‘teach’ in a traditional sense of the term but to perform, tell the stories, so as to maximally rivet my students’ attention. The most important thing for me is to ‘sell’ the knowledge the way that it brings enjoyment both for eyes and ears, both for my students and myself.

Witam serdecznie. Nazywam się Piotr Zysik. Języka angielskiego uczę już od kilku lat. Od samego początku zajęcie to stało się moją namiętnością, która z każdym rokiem się pogłębia. Ukończyłem filologię angielską na Uniwersytecie Gdańskim. Uczę zarówno osoby dorosłe jak i dzieci i, prawdę powiedziawszy, dotąd nie zdecydowałem który rodzaj doświadczenia daje mi więcej radości i satysfakcji. Prawdopodobnie oba są dla mnie jednakowo ważne. W nauczaniu staram się skupić przede wszystkim na efektywnej interakcji oraz budowaniu pozytywnej relacji z uczniem. To co wszak uważam za najważniejsze to „sprzedawanie” wiedzy w taki sposób, by sprawiało to radość zarówno oczom i uszom. Oczom i uszom uczniów, ale też moim.

Kadra Arkadiusz Żygadło kursy językowe Warszawa

Arkadiusz Żygadło

język angielski

Więcej o lektorze

Hello everybody! My name is Arkadiusz Żygadło. I got my MA degree at Łódź University. But for the past 20 years I have been a Warsaw resident. Here at PYGMALION – I have been working continuously since 1995. I love working with optimistic, open-minded people with a sense of humour and real passion for studying English. I teach all sorts of groups, including foreigners and businessmen. At PYGMALION, however, I mostly focus on courses preparing for Cambridge Exams. In my free time I love sports (gym, football and cycling) and cooking 😉 In the summer I tend to go hiking in the Alps or simply go to Egypt. I am fascinated with human experience – if I could have another profession, I would choose psychology. Cheers!

Kadra Nina Oborska kursy językowe Warszawa

Nina Oborska

język niemiecki

Więcej o lektorze

W uczeniu się i nauczaniu języków obcych najważniejsza jest radość, jaką można z tego czerpać. Radość z odbywania podróży w nowe, nieznane dotąd światy. Już kolejny rok dzięki pracy w Pygmalionie próbuję umożliwić moim kursantom taką podróż. Uczę niemieckiego i angielskiego. Sama również nadal się uczę. Mimo ukończonych studiów (doktor nauk humanistycznych w zakresie literaturoznawstwa – filologia germańska, licencjat – nauczanie języka angielskiego) chętnie odkrywam nieznane mi dotąd światy – pilnie uczę się hiszpańskiego i ostatnio trochę mniej pilnie francuskiego.

Das Wichtigste am Fremdschprachenlernen ist die echte Freude, die man dabei hat. Die Zufridenheit in eine neue, andere, bisher unbekannte Welt gelangen zu dürfen. Seit zwei Jahren versuche ich meinen KursantInnen bei Pygmalion diese Reise zu ermöglichen. Ich unterrichte Deutsch und Englisch. Selbst bin ich auch eine Studentin. Ich lerne an der Uni Warschau im Institut für Germanistik, obwohl ich schon Absolventin dieser Universität bin (Germanische Philologie – MA und Englische Philologie – BA). Letztens habe ich Spaß am Fremdsprachenlernen neu entdeckt – ich bin nämlich eine fleißige Studentin der spanischen und französischen Sprache. Jetzt kann ich noch zwei neue Welten kennen lernen.