ZAJĘCIA ON-LINE

Ucz się z nami zdalnie!

Nauczanie on-line

Zdalne nauczanie w naszej szkole nie ustępuje jakością temu tradycyjnemu. Podczas gdy inne szkoły zawieszały działalność, licząc na szybki koniec pandemii, my testowaliśmy różne rozwiązania i zarówno na Bródnie, jak i na i Saskiej Kępie już od pierwszego tygodnia przeszliśmy na nauczanie on-line. Dzięki temu mieliśmy dużo czasu, żeby zadbać o jakość naszych lekcji, przeszkolenie naszej kadry i satysfakcję naszych kursantów.

zobacz fragmenty

naszych lekcji on-line!

Dlaczego on-line?

NoWoczesne

Lekcje on-line dają możliwość wykorzystania najnowszych technologii na naszych zajęciach: zaczynając od aplikacji, poprzez blogi i strony internetowe, na programach do nauczania języków obcych kończąc. Każdy znajdzie coś dla siebie!

wygodne

Możesz uczyć się z dowolnego miejsca, w którym znajdziesz dostęp do Internetu – rozsiądź się wygodnie w fotelu, wygrzewaj się w promieniach słońca na balkonie lub ciesz się szumem wody. Wybór należy wyłącznie do Ciebie!

angażujące

Jednym z naszych głównych założeń jest, że lekcje w Pygmalionie mają być nie tylko pełne merytorycznych treści, lecz także pasjonujące dla naszych uczniów. Lekcje on-line dają jeszcze więcej możliwości, by zaangażować kursantów!

Twoje bezpieczeństwo
jest najważniejsze

Zdajemy sobie sprawę z tego, że dla niektórych uczestniczenie w lekcjach stacjonarnych mogłoby się  to wiązać z dodatkowym stresem lub dyskomfortem. Dlatego właśnie każdemu z naszych kursantów chcemy dać możliwość wyboru.

Dla każdego

Zajęcia on-line prowadzone są zarówno dla dzieci, jak i młodzieży i dorosłych, choć z oczywistych względów wyglądają one inaczej. Wszystkie zdalne lekcje z pewnością nie ustępują jakością lekcjom tradycyjnym.

DOSTĘP DO NAGRAŃ

Każdy z naszych kursantów ma dostęp do platformy z nagraniami z lekcji – można je obejrzeć w przypadku nieobecności lub gdy chce się powtórzyć coś, co było na zajęciach,

Co nowego na naszym blogu?

Ostatnie lekcje pokazowe języka angielskiego metodą Teddy Eddie

Ostatnie lekcje pokazowe języka angielskiego metodą Teddy Eddie

    Podczas najbliższych Dni Otwartych w naszej szkole zapraszamy Rodziców wraz z dziećmi 2-7 letnimi na lekcje próbne języka angielskiego metodą Teddy Eddie    • Lekcje pokazowe są bezpłatne i niezobowiązujące• Zajęcia trwają około 20 min• Po lekcji odbędzie się...

Zapisz się dziś i dopasuj godziny zajęć do siebie!

Zapisz się dziś i dopasuj godziny zajęć do siebie!

Mimo jesiennej aury w naszej szkole najbardziej gorący miesiąc - wrzesień, czyli miesiąc układania planu. Większość z naszych kursantów dostała już ankiety, w których zaznaczyć mogą swoją dyspozycyjność, na podstawie której nasz zespół metodyczno-administracyjny jak...

Przyjdź do nas!

Bródno

13:00-19:00

Targówek-Ratusz

15:30-19:00

Kontakt

Telefon

Bródno: +22 811 83 97

Targówek Ratusz: +48 503 087 570

E-mail

Bródno: brodno@pygmalion.pl

Targówek Ratusz: ratusz@pygmalion.pl

Adres

Bródno:
ul. Wyszogrodzka 6
03-337 Warszawa

Targówek-Ratusz:
ul. Malborska 1
03-286 Warszawa