ZAJĘCIA ON-LINE

Ucz się z nami zdalnie!

Nauczanie on-line

Zdalne nauczanie w naszej szkole nie ustępuje jakością temu tradycyjnemu. Podczas gdy inne szkoły zawieszały działalność, licząc na szybki koniec pandemii, my testowaliśmy różne rozwiązania i zarówno na Bródnie, jak i na i Saskiej Kępie już od pierwszego tygodnia przeszliśmy na nauczanie on-line. Dzięki temu mieliśmy dużo czasu, żeby zadbać o jakość naszych lekcji, przeszkolenie naszej kadry i satysfakcję naszych kursantów.

zobacz fragmenty

naszych lekcji on-line!

Dlaczego on-line?

NoWoczesne

Lekcje on-line dają możliwość wykorzystania najnowszych technologii na naszych zajęciach: zaczynając od aplikacji, poprzez blogi i strony internetowe, na programach do nauczania języków obcych kończąc. Każdy znajdzie coś dla siebie!

wygodne

Możesz uczyć się z dowolnego miejsca, w którym znajdziesz dostęp do Internetu – rozsiądź się wygodnie w fotelu, wygrzewaj się w promieniach słońca na balkonie lub ciesz się szumem wody. Wybór należy wyłącznie do Ciebie!

angażujące

Jednym z naszych głównych założeń jest, że lekcje w Pygmalionie mają być nie tylko pełne merytorycznych treści, lecz także pasjonujące dla naszych uczniów. Lekcje on-line dają jeszcze więcej możliwości, by zaangażować kursantów!

Twoje bezpieczeństwo
jest najważniejsze

Zdajemy sobie sprawę z tego, że dla niektórych uczestniczenie w lekcjach stacjonarnych mogłoby się  to wiązać z dodatkowym stresem lub dyskomfortem. Dlatego właśnie każdemu z naszych kursantów chcemy dać możliwość wyboru.

Dla każdego

Zajęcia on-line prowadzone są zarówno dla dzieci, jak i młodzieży i dorosłych, choć z oczywistych względów wyglądają one inaczej. Wszystkie zdalne lekcje z pewnością nie ustępują jakością lekcjom tradycyjnym.

DOSTĘP DO NAGRAŃ

Każdy z naszych kursantów ma dostęp do platformy z nagraniami z lekcji – można je obejrzeć w przypadku nieobecności lub gdy chce się powtórzyć coś, co było na zajęciach,

Co nowego na naszym blogu?

Rok 2020- jaki był dla nas?

Rok 2020- jaki był dla nas?

Rok 2020 był inny niż wszystkie. A jaki był dla nas? Styczeń – rok 2020 rozpoczynamy od szkolenia z efektywnej komunikacji dla całego zespołu metodyczno-administracyjnego. Luty – do naszego zespołu dołącza Magda - lektorka Teddy Eddie, która kontynuuje współpracę z...

Akcja Szlachetna Paczka

Akcja Szlachetna Paczka

W tym roku ekipa Pygmaliona Bródno ufundowała Szlachetną Paczkę dla potrzebującej rodziny z Bródna .   Nasza "Szlachetna Paczka" dotarła już do rodziny, więc chcielibyśmy jeszcze raz podziękować wszystkim zaangażowanym, a także - już niebawem - powitać naszego...

Przerwa świąteczna i ferie

Przerwa świąteczna i ferie

Przerwa świąteczna zaczyna się w tym roku 23.12.2020 r. i łącznie z feriami potrwa aż do 17.01.2020 r. Zajęcia indywidualne oraz zajęcia grupowe po ustaleniu z lektorem i za zgodą wszystkich członków grupy mogą odbywać się również w czasie ferii (tj. między 04.01.2020...

Przyjdź do nas!

Bródno

13:00-19:00

Targówek-Ratusz

15:30-19:00

Kontakt

Telefon

Bródno: +22 811 83 97

Targówek Ratusz: +48 503 087 570

E-mail

Bródno: brodno@pygmalion.pl

Targówek Ratusz: ratusz@pygmalion.pl

Adres

Bródno:
ul. Wyszogrodzka 6
03-337 Warszawa

Targówek-Ratusz:
ul. Malborska 1
03-286 Warszawa