ZAJĘCIA ON-LINE

Ucz się z nami zdalnie!

Nauczanie on-line

Zdalne nauczanie w naszej szkole nie ustępuje jakością temu tradycyjnemu. Podczas gdy inne szkoły zawieszały działalność, licząc na szybki koniec pandemii, my testowaliśmy różne rozwiązania i zarówno na Bródnie, jak i na i Saskiej Kępie już od pierwszego tygodnia przeszliśmy na nauczanie on-line. Dzięki temu mieliśmy dużo czasu, żeby zadbać o jakość naszych lekcji, przeszkolenie naszej kadry i satysfakcję naszych kursantów.

zobacz fragmenty

naszych lekcji on-line!

Dlaczego on-line?

NoWoczesne

Lekcje on-line dają możliwość wykorzystania najnowszych technologii na naszych zajęciach: zaczynając od aplikacji, poprzez blogi i strony internetowe, na programach do nauczania języków obcych kończąc. Każdy znajdzie coś dla siebie!

wygodne

Możesz uczyć się z dowolnego miejsca, w którym znajdziesz dostęp do Internetu – rozsiądź się wygodnie w fotelu, wygrzewaj się w promieniach słońca na balkonie lub ciesz się szumem wody. Wybór należy wyłącznie do Ciebie!

angażujące

Jednym z naszych głównych założeń jest, że lekcje w Pygmalionie mają być nie tylko pełne merytorycznych treści, lecz także pasjonujące dla naszych uczniów. Lekcje on-line dają jeszcze więcej możliwości, by zaangażować kursantów!

Twoje bezpieczeństwo
jest najważniejsze

Zdajemy sobie sprawę z tego, że dla niektórych uczestniczenie w lekcjach stacjonarnych mogłoby się  to wiązać z dodatkowym stresem lub dyskomfortem. Dlatego właśnie każdemu z naszych kursantów chcemy dać możliwość wyboru.

Dla każdego

Zajęcia on-line prowadzone są zarówno dla dzieci, jak i młodzieży i dorosłych, choć z oczywistych względów wyglądają one inaczej. Wszystkie zdalne lekcje z pewnością nie ustępują jakością lekcjom tradycyjnym.

DOSTĘP DO NAGRAŃ

Każdy z naszych kursantów ma dostęp do platformy z nagraniami z lekcji – można je obejrzeć w przypadku nieobecności lub gdy chce się powtórzyć coś, co było na zajęciach,

Co nowego na naszym blogu?

Kursy wakacyjne

Kursy wakacyjne

Zapraszamy na nasze kursy wakacyjne! Zainteresowanych zachęcamy do wypełnienia formularza: https://forms.gle/qdEGSN2MFiEMhrqp8

II turnus Półkolonii Marzeń w Pygmalion!

II turnus Półkolonii Marzeń w Pygmalion!

Mamy przyjemność ogłosić, że w związku z dużym zainteresowaniem organizujemy 2 turnus Półkolonii Marzeń w naszej szkole. Udział w wakacyjnych Półkoloniach Marzeń to gwarancja świetnej zabawy, radości oraz niezapomnianych warsztatów dla dzieci w wieku 6-12 lat. Na tę...

Czy warto uczyć się dwóch języków jednocześnie?

Czy warto uczyć się dwóch języków jednocześnie?   Na pewno każdy z nas słyszał, że w dzisiejszych czasach znajomość języka angielskiego już nie wystarcza - prawie każdy go zna, coraz więcej osób w stopniu zaawansowanym i nie jest to już coś, co nas wyróżnia,...

Przyjdź do nas!

Bródno

13:00-19:00

Targówek-Ratusz

15:30-19:00

Kontakt

Telefon

Bródno: +22 811 83 97

Targówek Ratusz: +48 503 087 570

E-mail

Bródno: brodno@pygmalion.pl

Targówek Ratusz: ratusz@pygmalion.pl

Adres

Bródno:
ul. Wyszogrodzka 6
03-337 Warszawa

Targówek-Ratusz:
ul. Malborska 1
03-286 Warszawa