Egzaminy Cambridge

Cambridge Preparation Centre

Dlaczego egzaminy Cambridge?

Niezależnie od tego, czy chcesz się przygotować do jednego z egzaminów, czy po prostu wolisz ćwiczyć swoje umiejętności językowe, w szkole Pygmalion możesz uczyć się języka w praktyce, a przy okazji uzyskać prestiżowy certyfikat językowy. Certyfikaty Cambridge, uznawane przez ponad dwadzieścia tysięcy uniwersytetów, pracodawców i innych instytucji, pozwalają studiować za granicą i pracować w międzynarodowych firmach.

Egzaminy dla dzieci?
Oczywiście, że tak!

Egzaminy Cambridge YLE to seria trzech międzynarodowych, motywujących testów dla najmłodszych kursantów Pygmaliona, stworzone specjalnie dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym, by sprawdzić ich umiejętności językowe poprzez zabawę.

Egzaminy YLE

Pre-A1 Starters

Egzamin na pierwszym poziomie zaawansowania przeznaczony dla dzieci w wieku od 7 do 11 lat. Kursanci szkoły Pygmalion, które podchodzą do tego egzaminu, na ogół mają za sobą dwa lata (ok. 120 godzin) nauki angielskiego i powinny umieć używać około 300 słów.

A1 Movers

Egzamin na drugim poziomie zaawansowania przeznaczony dla dzieci w wieku od 8 do 12 lat. Dzieci te mają zazwyczaj za sobą trzy lata (lub ok. 180 godzin) nauki angielskiego na Bródnie oraz Saskiej Kępie i powinny znać około 600 słów.

A2 Flyers

Egzamin na trzecim poziomie zaawansowania przeznaczony dla dzieci w wieku od 9 do 12 lat, które uczą się angielskiego w Pygmalionie co najmniej od pięciu lat (czyli ok. 260 godzin nauki). Dzieci powinny znać około 1000 słów.

Egzaminy dla
młodzieży i dorosłych

Jeśli chcesz się uczyć praktycznego angielskiego na
Targówku i Saskiej Kępie, a przy okazji uzyskać oficjalne potwierdzenie
zdobytej wiedzy i umiejętności, to kursy Cambridge
English Qualifications jest właśnie dla Ciebie! Na każdym
etapie nauki stawiamy możliwy do osiągnięcia cel językowy.
Certyfikaty umożliwiają studia na najlepszych uczelni
i pomagają w zdobyciu wymarzonej pracy. Egzaminy
tworzone są w oparciu o autentyczne materiały językowe,
co pozwala nabrać wprawy i poczuć się zupełnie swobodnie
w komunikacji w języku angielskim dzięki przygotowaniom.

A2 Key

Możesz podejść do tego egzaminu po 5-6 latach nauki w Pygmalionie. Pokazuje, że znasz angielski na poziomie komunikatywnym i potrafisz brać udział w prostej, typowej rozmowie polegającej na wymianie informacji na znane Ci tematy, sporządzać krótkie notatki, a także radzić sobie w podstawowych sytuacjach towarzyskich. 

B1 Preliminary

Do tego egzaminu możesz podejść po 7-8 latach nauki na Bródnie i Saskiej Kępie. Oznacza on, że znasz podstawy języka angielskiego i potrafisz komunikować się w codziennych sytuacjach życiowych, rozumieć krótkie teksty i nieskomplikowane nagrania, pisać e-maile na znane Ci tematy, prowadzić notatki czy wyrażać opinie w mowie i piśmie.

B2 First

Nasi kursanci są gotowi, by podejść do tego egzaminu po 9-10 latach nauki na Targówku i Saskiej Kępie. Certyfikat ten potwierdza, że potrafisz wyrażać swoją opinię, prezentując zróżnicowane argumenty, śledzić bieżące wiadomości, pisać raporty, brać udział w programach wymiany międzynarodowej czy poprowadzić prezentację.

C1 Advanced

Kursanci Pygmaliona podchodzą do tego egzaminu po ok. 11-12 lat nauki. Egzamin ten pozwala studiować w języku angielskim w kraju lub za granicą, pracować w środowisku angielskojęzycznym, efektywnie komunikować się na zaawansowanym poziomie językowym w sytuacjach codziennych, w pełni brać udział w konferencjach, spotkaniach biznesowych i seminariach akademickich przeprowadzanych w języku angielskim, pisać eseje wyrażające różne punkty widzenia, używając także pojęć abstrakcyjnych oraz śledzić wiadomości i informacje, a także czytać artykuły i rozprawki poruszające tematy naukowe lub eksperckie.

C2 Proficiency

Certyfikat ten uznawany jest jako potwierdzenie znajomości języka angielskiego na poziomie zaawansowania zbliżonym do poziomu rodzimych użytkowników języka, a podejście do niego dla uczniów Pygmaliona powinno poprzedzać ok. 13-15 lat nauki. Potwierdza, że możesz studiować w języku angielskim podczas studiów podyplomowych czy doktoranckich, prowadzić negocjacje biznesowe na poziomie menedżerskim w międzynarodowych kontekstach biznesowych, rozumieć złożone aspekty wielorakich form pisarskich, jak również prowadzić rozmowy wymagające użycia języka obcego na poziomie abstrakcyjnym i emocjonalnym.

Cambridge Preparation Centre

Nasza placówka posiada status Centrum Przygotowującego do egzaminów Cambridge English Qualifications i jest partnerem Autoryzowanego Centrum Egzaminacyjnego Cambridge English PL277.

Co nowego na naszym blogu?

Ostatnie lekcje pokazowe języka angielskiego metodą Teddy Eddie

Ostatnie lekcje pokazowe języka angielskiego metodą Teddy Eddie

    Podczas najbliższych Dni Otwartych w naszej szkole zapraszamy Rodziców wraz z dziećmi 2-7 letnimi na lekcje próbne języka angielskiego metodą Teddy Eddie    • Lekcje pokazowe są bezpłatne i niezobowiązujące• Zajęcia trwają około 20 min• Po lekcji odbędzie się...

Zapisz się dziś i dopasuj godziny zajęć do siebie!

Zapisz się dziś i dopasuj godziny zajęć do siebie!

Mimo jesiennej aury w naszej szkole najbardziej gorący miesiąc - wrzesień, czyli miesiąc układania planu. Większość z naszych kursantów dostała już ankiety, w których zaznaczyć mogą swoją dyspozycyjność, na podstawie której nasz zespół metodyczno-administracyjny jak...

Przyjdź do nas!

Bródno

13:00-19:00

Targówek-Ratusz

15:30-19:00

Kontakt

Telefon

Bródno: +22 811 83 97

Targówek Ratusz: +48 503 087 570

E-mail

Bródno: brodno@pygmalion.pl

Targówek Ratusz: ratusz@pygmalion.pl

Adres

Bródno:
ul. Wyszogrodzka 6
03-337 Warszawa

Targówek-Ratusz:
ul. Malborska 1
03-286 Warszawa