Egzaminy Cambridge

Cambridge Preparation Centre

Dlaczego egzaminy Cambridge?

Niezależnie od tego, czy chcesz się przygotować do jednego z egzaminów, czy po prostu wolisz ćwiczyć swoje umiejętności językowe, w szkole Pygmalion możesz uczyć się języka w praktyce, a przy okazji uzyskać prestiżowy certyfikat językowy. Certyfikaty Cambridge, uznawane przez ponad dwadzieścia tysięcy uniwersytetów, pracodawców i innych instytucji, pozwalają studiować za granicą i pracować w międzynarodowych firmach.

Egzaminy dla dzieci?
Oczywiście, że tak!

Egzaminy Cambridge YLE to seria trzech międzynarodowych, motywujących testów dla najmłodszych kursantów Pygmaliona, stworzone specjalnie dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym, by sprawdzić ich umiejętności językowe poprzez zabawę.

Egzaminy YLE

Pre-A1 Starters

Egzamin na pierwszym poziomie zaawansowania przeznaczony dla dzieci w wieku od 7 do 11 lat. Kursanci szkoły Pygmalion, które podchodzą do tego egzaminu, na ogół mają za sobą dwa lata (ok. 120 godzin) nauki angielskiego i powinny umieć używać około 300 słów.

A1 Movers

Egzamin na drugim poziomie zaawansowania przeznaczony dla dzieci w wieku od 8 do 12 lat. Dzieci te mają zazwyczaj za sobą trzy lata (lub ok. 180 godzin) nauki angielskiego na Bródnie oraz Saskiej Kępie i powinny znać około 600 słów.

A2 Flyers

Egzamin na trzecim poziomie zaawansowania przeznaczony dla dzieci w wieku od 9 do 12 lat, które uczą się angielskiego w Pygmalionie co najmniej od pięciu lat (czyli ok. 260 godzin nauki). Dzieci powinny znać około 1000 słów.

Egzaminy dla
młodzieży i dorosłych

Jeśli chcesz się uczyć praktycznego angielskiego na
Targówku i Saskiej Kępie, a przy okazji uzyskać oficjalne potwierdzenie
zdobytej wiedzy i umiejętności, to kursy Cambridge
English Qualifications jest właśnie dla Ciebie! Na każdym
etapie nauki stawiamy możliwy do osiągnięcia cel językowy.
Certyfikaty umożliwiają studia na najlepszych uczelni
i pomagają w zdobyciu wymarzonej pracy. Egzaminy
tworzone są w oparciu o autentyczne materiały językowe,
co pozwala nabrać wprawy i poczuć się zupełnie swobodnie
w komunikacji w języku angielskim dzięki przygotowaniom.

A2 Key

Możesz podejść do tego egzaminu po 5-6 latach nauki w Pygmalionie. Pokazuje, że znasz angielski na poziomie komunikatywnym i potrafisz brać udział w prostej, typowej rozmowie polegającej na wymianie informacji na znane Ci tematy, sporządzać krótkie notatki, a także radzić sobie w podstawowych sytuacjach towarzyskich. 

B1 Preliminary

Do tego egzaminu możesz podejść po 7-8 latach nauki na Bródnie i Saskiej Kępie. Oznacza on, że znasz podstawy języka angielskiego i potrafisz komunikować się w codziennych sytuacjach życiowych, rozumieć krótkie teksty i nieskomplikowane nagrania, pisać e-maile na znane Ci tematy, prowadzić notatki czy wyrażać opinie w mowie i piśmie.

B2 First

Nasi kursanci są gotowi, by podejść do tego egzaminu po 9-10 latach nauki na Targówku i Saskiej Kępie. Certyfikat ten potwierdza, że potrafisz wyrażać swoją opinię, prezentując zróżnicowane argumenty, śledzić bieżące wiadomości, pisać raporty, brać udział w programach wymiany międzynarodowej czy poprowadzić prezentację.

C1 Advanced

Kursanci Pygmaliona podchodzą do tego egzaminu po ok. 11-12 lat nauki. Egzamin ten pozwala studiować w języku angielskim w kraju lub za granicą, pracować w środowisku angielskojęzycznym, efektywnie komunikować się na zaawansowanym poziomie językowym w sytuacjach codziennych, w pełni brać udział w konferencjach, spotkaniach biznesowych i seminariach akademickich przeprowadzanych w języku angielskim, pisać eseje wyrażające różne punkty widzenia, używając także pojęć abstrakcyjnych oraz śledzić wiadomości i informacje, a także czytać artykuły i rozprawki poruszające tematy naukowe lub eksperckie.

C2 Proficiency

Certyfikat ten uznawany jest jako potwierdzenie znajomości języka angielskiego na poziomie zaawansowania zbliżonym do poziomu rodzimych użytkowników języka, a podejście do niego dla uczniów Pygmaliona powinno poprzedzać ok. 13-15 lat nauki. Potwierdza, że możesz studiować w języku angielskim podczas studiów podyplomowych czy doktoranckich, prowadzić negocjacje biznesowe na poziomie menedżerskim w międzynarodowych kontekstach biznesowych, rozumieć złożone aspekty wielorakich form pisarskich, jak również prowadzić rozmowy wymagające użycia języka obcego na poziomie abstrakcyjnym i emocjonalnym.

Cambridge Preparation Centre

Nasza placówka posiada status Centrum Przygotowującego do egzaminów Cambridge English Qualifications i jest partnerem Autoryzowanego Centrum Egzaminacyjnego Cambridge English PL277.

ZAJĘCIA RUSZYŁY!

Już od tego poniedziałku ruszyły nasze zajęcia w Szkole Języków Obcych Pygmalion! Wciąż mamy jeszcze kilka wolnych miejsc w różnych grupach Zapisz się już...

Europejski Dzień Języków w PYGMALION na Bródnie

Europejski Dzień Języków w PYGMALION na Bródnie

Serdecznie zapraszamy na Europejski Dzień Języków w szkole przy ul. Wyszogrodzkiej 6, który odbędzie się w najbliższą sobotę (25.09.2021) w godz. 11:30-14:30 🤩 Dla wszystkich dzieci w wieku 7-10 lat przygotowaliśmy gry i zadania językowe, za wykonanie których można...

Dzień Otwarty w szkole przy ul. Malborskiej 1

Dzień Otwarty w szkole przy ul. Malborskiej 1

Serdecznie zapraszamy na dzień otwarty, podczas którego odbędą się lekcje pokazowe dla najmłodszych dzieci w wieku od 2 do 7 roku życia    Dzień otwarty odbędzie się w naszej szkole Języków Obcych PYGMALION, przy ulicy Malborskiej 1, która jest Akredytowanym Centrum...

Przyjdź do nas!

Bródno

13:00-19:00

Targówek-Ratusz

15:30-19:00

Kontakt

Telefon

Bródno: +22 811 83 97

Targówek Ratusz: +48 503 087 570

E-mail

Bródno: brodno@pygmalion.pl

Targówek Ratusz: ratusz@pygmalion.pl

Adres

Bródno:
ul. Wyszogrodzka 6
03-337 Warszawa

Targówek-Ratusz:
ul. Malborska 1
03-286 Warszawa