Drodzy Klienci!
Staramy się jak najbardziej zadbać o Was i Wasze i zdrowie, mając również na uwadze stabilność naszej szkoły i dobro naszych pracowników. Śledzimy aktualności i staramy się zachowywać racjonalnie i rozważnie. Na dzień dzisiejszy postanawiamy:
1. DO NAJBLIŻSZEGO PIĄTKU WSZYSTKIE KURSY PROWADZIMY STANDARDOWO – u nas nie ma masowych zgromadzeń, grupy liczą maks. 8-10 osób, a nie jak w szkołach państwowych niemal 30.
2. Od poniedziałku we wszystkich grupach (również najmłodszych dzieci TEDDY EDDIE) oraz na zajęciach indywidualnych zmieniamy formę prowadzenia kursu – zajęcia będą się odbywać ON-LINE na platformie LangLion, do której wszyscy Państwo mają już dostęp. Na ten moment planujemy tak robić przez dwa kolejne tygodnie, ale zobaczymy, jak rozwinie się sytuacja.
3. Żeby wziąć udział w zajęciach, wystarczy zalogować się przy pomocy komputera, laptopa, tabletu lub smartfona na stronie:
Dane do logowania znajdują się na schemacie płatności (są to te same dane, których używają Państwo do logowania się do dziennika). Lektorzy przypomną je również kursantom na zajęciach w tym tygodniu.
4. Zajęcia będą się odbywały w tych samych dniach i godzinach, co zazwyczaj. Prosimy o punktualne logowanie się na zajęcia, najlepiej być gotowym 10 minut przed lekcją.
5. Sekretariaty naszych szkół w tym tygodniu pracują na razie w normalnych godzinach. W kwestii pomocy przy logowaniu się do zajęć online i wszelkich problemów technicznych jesteśmy również dostępni pod numerami:
503 087 903, 503 087 570, 505 452 220, 503 103 901.
O kolejnych krokach będziemy Was informować na bieżąco. Bardzo prosimy też o współpracę – to od Was dzisiaj zależy, jak sprawnie poradzimy sobie z tą sytuacją.
Pozdrawiamy serdecznie,
PYGMALION Szkoła Języków Obcych