Szkoła Pygmalion Bródno została akredytowanym centrum nauczania metodą Teddy Eddie i już od jesieni zajęcia dla dzieci w wieku od 2-7 lat będziemy prowadzili tą metodą.

Zapraszamy do polubienia profilu Teddy Eddie Bródno: www.facebook.com/TeddyEddiePygmalion

Teddy Eddie to bardzo głupiutki niedźwiadek, który mieszka w kolorowej, śmierdzącej skarpecie. Uwielbia psoty, śpiewanie, gry i zabawy – oczywiście po angielsku! Za to wszystko kochają go dzieci, które z wielką radością przychodzą na zajęcia pełne magii i tajemniczych rytuałów: sekretnych słów, latających dywanów i magicznych różdżek. Tu nie ma czasu na nudę!

Rodzice doceniają błyskawiczne postępy, które widzą u swoich pociech – tym bardziej, że Teddy Eddie to także kurs, który pokazuje mamie i tacie jak MĄDRZE wpierać dziecko w domu. Specjalny Przewodnik dla Rodzica pozwala trzymać rękę na pulsie – można w nim znaleźć tłumaczenia wszystkich elementów, z którymi dziecko zapoznaje się na zajęciach, oraz propozycje zadań i zabaw, które można wprowadzić w domu. Integralną częścią kursu są płyta pełna wpadających w ucho piosenek i wierszyków, dzięki której dziecko zwiększa intensywność kontaktu z angielskim, oraz Plac Zabaw– nowoczesna interaktywna platforma online utrwalająca poprzez zabawę wiedzę wyniesioną ze szkoły.

Nie tylko dzieci i rodzice doceniają Eddiego, budzi on także wielkie uznanie wśród metodyków i nauczycieli. W 2014 otrzymał prestiżową nominację do nagrody The Eltons.

Wiecej na stronie http://teddyeddie.pl/