Szkoła Językowa – Saska Kępa

Nasza szkoła na Saskiej to wyjątkowe miejsce, tętniące życiem, nauką i zabawą. Przyjdź do nas i poznaj naszych lektorów pełnych zapału i entuzjazmu, zawsze chętnych do pomocy i zajęcia się nawet najbardziej wymagającymi uczniami.

W kameralnej oraz przyjaznej i cieplej atmosferze, w małej grupie lub na zajęciach indywidualnych i pół-indywidualnych, w doskonale wyposażonych salach lekcyjnych poznasz język, obyczaje i kulturę Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych, Francji, Niemiec, Hiszpanii, Ameryki Południowej i innych.

Korzystamy z metod opartych na najnowszych technologiach, tak aby przez zabawę i rozwijanie zainteresowań uczyć języka. Tutaj dowiesz się co słychać u Twoich ulubionych bohaterów filmowych i serialowych, posłuchasz najnowszych przebojów czy poprowadzisz swojego bloga w obcym języku. A co lepsze, weźmiesz udział w zabawnych konkursach i imprezach tematycznych: Halloween, Thanksgiving, Christmas Party, St.Patrick’s Day.

Bogato wyposażona w materiały dydaktyczne, książki oraz gry i zabawy biblioteka jest miejscem gdzie każdy znajdzie coś dla siebie, co pomoże mu rozwijać swoje umiejętności językowe lub miło spędzić czas przy kawie lub herbacie czekając na zajęcia.

W szkole na Saskiej uczymy dzieci od 3 roku życia, młodzież i dorosłych, a nasze lekcje dopasowujemy do potrzeb każdej grupy wiekowej. Nie ma ograniczeń. Każdy wiek jest dobry by uczyć się języka.

Szkoła mieści się na Saskiej Kępie przy głównej arterii dzielnicy, w domu z ogródkiem gdzie przy dobrej pogodzie można poopalać się na leżaku. A gdy już do nas zawitasz, na pewno zechcesz zostać tu na dłużej.