O szkole

Szkoła Pygmalion to przede wszystkim miejsce z wieloletnim doświadczeniem (działamy od 1990 roku!) w nauczaniu języków obcych, zarówno w grupach, jak i w trybie indywidualnym, idealnie dopasowanym do potrzeb słuchaczy. Prowadzimy zajęcia na każdym poziomie zaawansowania, dla wszystkich grup wiekowych, w siedzibie szkoły lub w firmach naszych Klientów. Nasi metodycy śledzą uważnie, ale nie bezkrytycznie, najnowsze trendy w nauczaniu, nasi lektorzy nieustannie przechodzą szkolenia i dostają możliwość rozwoju zawodowego. Możemy pochwalić się 100% zdawalnością egzaminów i wieloma sukcesami naszych uczniów w kraju i zagranicą. Korzystamy z najnowszych podręczników, które uzupełniamy o nasze autorskie, rozbudowane programy nauczania.

Ale szkoła to przede wszystkim tworzący ją ludzie. Szczycimy się tym, że nasi lektorzy są zgraną ekipą nie tylko na gruncie zawodowym, ale także prywatnym; nasi słuchacze przywiązują się do nas i nawiązują między sobą nowe przyjaźnie; z pełnym zaufaniem zostają z nami przez kolejne semestry, a po latach często przysyłają do nas swoje dzieci. Wśród naszej kadry możemy nawet pochwalić się lektorami, którzy języka obcego uczyli się właśnie w naszej szkole! Ta przyjazna, rodzinna atmosfera także jest częścią naszego sukcesu.